#Strony internetowe dla firm

Tanie strony internetowe

Od pomysłu, przez projekt i wykonanie.

Strona internetowa z CMS

Tworzenie i projektowanie stron

Strona WWW

Zaprojektowana przez nas strona to szansa dla twojego biznesu. Czytelna i zwracająca uwagę odwiedzających estetyka, z pewnością przyciągnie większą liczbę klientów.

Prosta w obsłudze

Intuicyjna nawigacja na stronie jest kluczową sprawą przy projektowaniu strony. Z tego powodu nasze strony są bardzo przyjazne w użytkowaniu – mają zachęcać odwiedzających do skorzystania z oferty twojej firmy.

I w aktualizacji

Jeśli potrzebujesz wprowadzić zmiany w treści strony, to można zrobić to bardzo szybko i efektywnie. Korzystamy z własnego systemu CMS oraz z WordPress'a, oba systemy zapewniają łatwą i wygodną zmianę treści, bez potrzeby zatrudniania informatyka :)

Działa na każdym urządzeniu

Obecnie wielu użytkowników przegląda internet na telefonach i tabletach. My dbamy o to, by twoja strona była dostosowana do wyświetlania na tych urządzeniach (tzw. responsywny design).

Strona internetowa z CMS

Co dostaniesz w cenie strony?

Kompleksową stronę internetową

Zrealizowana przez nas strona będzie zawierała wiele elementów, które uczynią ją funkcjonalną i użyteczną, a co najważniejsze skuteczną. Wprowadzimy formularze kontaktowe, galerie zdjęć, blog i inne potrzebne moduły.

Dostęp do prostego panelu CMS

CMS to nic innego jak system zarządzania treścią Twojej strony. W naszej firmie korzystamy z Wordpress oraz autorskiego systemu. Za pomocą CMS możesz edytować, zmieniać, dodawać i usuwać treść ze swojej strony internetowej.

Miejsca na serwerze GRATIS

Umieścimy Twoją stronę firmową na serwerze, podepniemy domenę (adres) i uruchomimy. Nie musisz sie martwić o dodatkowe koszty, tworzymy strony od projektu aż po publikację. Pierwszy rok hostingu masz od nas za darmo!

Miesiąc pomocy technicznej

Przez pierwszy miesiąc służymy bezpłatną pomocą techniczną.

Twoja strona może być właśnie taka!

Już od 1299,-

Kontakt z nami