#Pozycjonowanie lokalne

#cennik pozycjonowania

Poznaj ofertę pozycjonownaia lokalnego dla swojego miasta. Zobacz pełny cennik oraz szczegóły naszej oferty.

Pozycjonowanie na rynek lokalny

Promowanie firm o charakterze lokalnym w wyszukiwarce to najlepszy sposób na zwiększenie wydajości pozycjonowania. Takie podejście pozwala na zawężenie działań SEO w ramach jednej lub kilku miejscowości lub województwa i osiągnięcie szybszych i często lepszych rezultatów. Poznaj szczegółową ofertę wybierając województwo lub po prostu wyślij swoją stronę do wyceny!

Pozycjonowanie w naszej firmie

Każda firma w branży SEO ma swoje podejście do pozycjonowania stron. Dla jednej firmy optymalizacja to usługa dodatkowa, dla innych tworzenie wartościowych linków nie wchodzi w skład usługi.

My stawiamy na kompleksowe podejście. Co otrzymasz w usłudze pozycjonowania?

Optymalizacja zawsze w pakiecie

Pełny przegląd struktury strony, stanu i ustawień w systemie zarządzania treœcia i co najważniejsze odpowiednie ustawienie meta tagów! Co więcej u ans usługa optymalizacji jest powtarzana w razie potrzeby bez dodatkowych kosztów!

Wartościowe linkowanie

Tworzenie linków do storny to od dawna znana i stosowana metoda pozycjonowania. To co odróżnia naszą firmę od wielu innych to własne, dedykowane portale, gdzie umieszczamy wartościowe linki do Twojej strony.

Stały nadzór pozycjonera

Do pozycjonowania Twojej strony przydzielimy indywidualną opiekę specjalisty SEO. Nie martw sie Twoja strona trafi w dobre ręce.

Kontrola stanu strony

W pozycjonowaniu ważne jest trzymanie ręki na pulsie. W naszej firmie staramy się sprawdzać pozycjonowane strony za pomocą narzędzi od Google ale również autorskiego oprogramowania. Regularnie sprawdzamy stan optymalizacji, indeksowania czy linkowania.