Aktualizacja Sklepu PrestaShop

Profesjonalna aktualizacja i migracja Prestashop

Dziesiątki zrealizowanych aktualizacji ze starszych wersji Prestashop, zleć aktualizację specjaliście! Przejdź na Prestashop 8

Czytaj dalej↓
Aktualizacja Sklepu PrestaShop

Niezawodna i profesjonalna aktualizacja Prestashop

Proces aktualizacji Prestashop to niezbędny proces aby utrzymać sklep w dobrej kondycji. Starsze wersje Prestashop nie otrzymują juz poprawek i łatek bezpieczeństwa, przez co są mniej bezpieczne. Aktualizacja to jedyny sposób na korzystanie z najnowszych usprawnień systemu, które nie tylko przyspieszają sklep ale pozwalaja uniknąć nieprzewidzianego zachowania sklepu.

Nie czekaj, starsze wersje Prestashop posiadają luki bezpieczeństwa wykorzystywane przez hakerów - zabezpiecz swój sklep zlecając aktualizację!

Bezpieczna aktualizacja - bez utraty danych|

Aktualizacja na wydzielonym serwerze

Zawsze tworzę pełną kopię zapasową zarówno plików sklepu, jak i bazy danych z produkcyjnej wersji sklepu. Kopia jest wgrywana na wydzeilony serwer, tak aby proces aktualizacji mógł się odbyć bez wpływu na sklep produkcyjny.

Przeniesienie dotychczasowych modułów i funkcji

Po zakończeniu aktualizacji dokładnie sprawdzam, czy sklep działa poprawnie. Testuję kluczowe funkcje, takie jak składanie zamówień, przeglądanie produktów, logowanie się użytkowników itp. Sprawdzam również, czy wszystkie moduły i motywy działają poprawnie i są kompatybilne z nową wersją PrestaShop.

Transfer i podmiana starej wersji bez długich przerw w działaniu sklepu

Po potwierdzeniu, że wszystko działa poprawnie na serwerze testowym, tworzę kopię zapasową serwera produkcyjnego na wypadek, gdyby coś poszło nie tak podczas przenoszenia aktualizacji. Aktualizacja PrestaShop na wydzielonym serwerze testowym to najlepsza praktyka, która pozwala zminimalizować ryzyko przestojów i problemów na produkcyjnym sklepie, zapewniając jednocześnie płynne przejście do nowszej wersji oprogramowania.

Skuteczność potwierdzona opiniami

5 /5

na podstawie 50 opinii

Pomoc w aktualizacji Prestashop

Masz pytania do naszej oferty?

Nie wiesz czy nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania lub masz inne wątpliwości? Napisz je w formularzu, chętnie na nie odpowiemy.

Potrzebujesz wyceny?

Wycenimy każdą usługę indywidualnie i prześlemy wszelkie dodatkowe informacje.

Napisz lub zadzwoń!

Kontakt

Twoje dane są przetwarzane zgodnie z RODO.