Strony internetowe Rybnik

Tworzymy unikalne doświadczenia

W 2021 roku Twoja firma potrzebuje strony internetowej, aby zaistnieć w Internecie. Nasza strona wyróżni Twoją ofertę unikalną i nowoczesną estetyką.

Strony internetowe Rybnik

Projektowanie stron WWW Rybnik

Zadzwoń Czytaj dalej

Tworzenie i projektowanie stron

Strona WWW

Zaprojektowana przez nas strona to szansa dla twojego biznesu. Czytelna i zwracająca uwagę odwiedzających estetyka, z pewnością przyciągnie większą liczbę klientów.

Łatwa o obsłudze

Intuicyjna nawigacja na stronie jest kluczową sprawą przy projektowaniu strony. Z tego powodu nasze strony są bardzo przyjazne w użytkowaniu – mają zachęcać odwiedzających do skorzystania z oferty twojej firmy.

Prosta w aktualizacji

Jeśli potrzebujesz wprowadzić zmiany w treści strony, to można zrobić to bardzo szybko i efektywnie. Korzystamy z własnego systemu CMS oraz z WordPress'a, oba systemy zapewniają łatwą i wygodną zmianę treści, bez potrzeby zatrudniania informatyka :)

Mobilna i szybka

Obecnie wielu użytkowników przegląda internet na telefonach i tabletach. My dbamy o to, by twoja strona była dostosowana do wyświetlania na tych urządzeniach (tzw. responsywny design).

strony internetowe Rybnik

Strona internetowa z CMS

Co dostaniesz w cenie strony?

tworzenie stron Rybnik

Profesjonalnie wykonaną stronę

Zrealizowana przez nas strona będzie zawierała wiele elementów, które uczynią ją funkcjonalną i użyteczną, a co najważniejsze skuteczną. Wprowadzimy formularze kontaktowe, galerie zdjęć, blog i inne potrzebne moduły.

Dostęp do edycji treści - CMS

CMS to nic innego jak system zarządzania treścią Twojej strony. W naszej firmie korzystamy z Wordpress oraz autorskiego systemu. Za pomocą CMS możesz edytować, zmieniać, dodawać i usuwać treść ze swojej strony internetowej.

Miejsce na serwerze GRATIS

Umieścimy Twoją stronę firmową na serwerze, podepniemy domenę (adres) i uruchomimy. Nie musisz sie martwić o dodatkowe koszty, tworzymy strony od projektu aż po publikację. Pierwszy rok hostingu masz od nas za darmo!

Miesiąc pomocy technicznej

Przez pierwszy miesiąc służymy bezpłatną pomocą techniczną.

Twoja strona może być właśnie taka!

Już od 1999,-

Kontakt z nami

Strony internetowe – klucz do sukcesu?

Strony internetowe w dzisiejszym świecie to prawdziwy klucz do sukcesu. Taki internetowy portal może być nie tylko świadectwem profesjonalizmu firmy, ale również przede wszystkim wartościową informacją dla potencjalnego klienta. Na stronie zamieszczamy informacje o usługach oraz dane kontaktowe co ułatwia pozyskanie klienta.

Identyfikacja wizualna firmy to w dzisiejszych czasach nie tylko logotyp, banner czy ulotka informacyjna. Coraz większą rolę odgrywają w całym procesie strony www. Ładnie i dobrze wykonana strona internetowa potrafi zdziałać cuda. Projekt graficzny powinien zwracać uwagę na najważniejsze treści na stronie, przedstawić ofertę w jak najlepszym świetle.

Identyfikacja wizualna firmy

Dopasowana strona www może stać się ikoną Twojej firmy, czymś po czym ludzie będą ją identyfikowali i rozpoznawali. Pierwszą rzeczą jaką będą kojarzyć po usłyszeniu nazwy to Twoja witryna w internecie.

Animacje, responsywność (lub RWD) i dostosowanie strony do odwiedzajacych to najważniejsze cechy nowoczesnych projektów i realizacji. Użytkownik jest tutaj najważniejszy, ponieważ to on jest odbiorcą treści prezentowanych na stronach i to dla niego te treści powinny być publikowane. Warto zadbać o czytelność i spójność całości strony, tak aby użytkownik mógł bez problemu znaleźć to czego potrzebuje.

Cały czas powtarzamy strona internetowa, strona www, witryna… Ale co to naprawdę znaczy?

Ale czym jest strona internetowa?

Strona internetowa, strona WWW (ang. web page) to dokument HTML udostępniony przez serwer WWW w sieci Internet. Do wyświetlania i przeglądania stron internetowych po stronie użytkownika służy przeglądarka internetowa (np. Google Chrome lub Microsoft Edge). Strony tworzymy za pomocą HTML5, CSS3 i JavaScript. Bardziej zaawansowaną technologicznie metodą jest wykorzystanie CMS (z ang. System Zarządzania Treścią) lub rozwiązań typu ReactJS.

Różnych technologii wykonywania stron z roku na rok jest coraz więcej. Co prawda używają one tych samych języków i skryptów, jednak w najnowszych wersjach. Obecnie używane frameworki lub systemy CMS do tworzenia stron bardzo ułatwiają edycje treści przez użytkowników.