#Sklepy internetowe Prestashop

Oprogramowanie E-commrce w najlepszym wydaniu!

Od pomysłu, przez projekt i wykonanie.

Twój własny, funkcjonalny sklep internetowy!

Tworzenie sklepów internetowych

Oferowane przez nas sklepy internetowe są w pełni funkcjonalne na każdym urządzeniu (PC, laptop, tablet, smartphone). Zamawiając sklep otrzymasz kompletne i skuteczne oprogramowanie e-commerce.

Brak abonamentu

Sklep będzie w 100% Twój, nie będziemy chcieli od Ciebie żadnej opłaty abonamentowej. Płacisz tylko raz- przy realizacji sklepu!

Nieograniczona funkcjonalność

Zapewniamy wiele gotowych integracji dostępnych od ręki: Paczkomaty, PayPal, PayU, Przelewy24, DPD oraz wiele innych mozliwych do wdrożenia integracji, które mogą porawiać sprzedaż

Na każdym urządzeniu

Obecnie ponad 50% użytkowników przegląda sklepy na telefonach. Dlatego nasze sklepy są tworzone z myślą o urządzeniach mobilnych. To gwarancja dotarcia do jak największej grupy odbiorców. W pełni responsywne, dostępne wszędzie zakupy przez internet.

Proste w obsłudze

Przy projektowaniu stawiamy na intuicyjność obsługi aby ułatwić proces zakupowy. Przetestowaliśmy już wiele projektów i wiemy, które rozwiązania się sprawdzają.

Nowoczesny panel zarządzania

Prosty, funckjonalny panel zarządzania zamówieniami, koszykami i produktami. Wiedza specjalistycza nie wymagana!

Sklep internetowy Prestashop

Znane i lubiane oprogramowanie Prestashop pozwoli Ci rozszerzać funkcje sklepu dzięki niezliczonym modułom, szerokim wsparciem ze strony społeczności i wsparciem technicznym.

Profesjonalny e-sklep jeszcze taniej!

Bez abonamentu i ukrytych kosztów!

Zamów wycenę