#Pozycjonowanie śląskie

#cennik

Poznaj ofertę pozycjonowania lokalnego dla swojego miasta w województwie śląskim. Zobacz pełny cennik oraz szczegóły naszej oferty.

Pozycjonowanie w województwie śląskim

Zdobądź więcej klientów ze swojej strony internetowej w województwie śląskim. Jak wygląda pozycjonowanie w naszej firmie?

Jak wygląda SEO w śląskim?

Praktycznie każda firma w branży SEO ma inne podejście do pozycjonowania stron. Dla jednej agencji pozycjonowania optymalizacja to usługa dodatkowo płatna, dla innych dodawanie wartościowych linków nie wchodzi w skład usługi. Pozycjonowanie w województwie śląskim wymaga kompleksowego podejścia.

Nasza firma to kompleksowe pozycjonowanie. Co otrzymasz w usłudze pozycjonowania? Będziesz zaskoczony!

Optymalizacja zawsze GRATIS!

Pełny przegląd struktury strony, stanu i ustawień w systemie zarządzania treścią i co najważniejsze odpowiednie ustawienie meta tagów! Co więcej u nas usługa optymalizacji jest powtarzana w razie potrzeby bez dodatkowych kosztów!

Optymalizacja strony to często pomijany lub traktowany zdawkowo krok przez początkujących lub chcących zaoszczędzić sobie pracy pozycjonerów. My wiemy jak istotna stała się optymalizacja strony pod każdym możliwym kątem: od struktury menu, aż po szybkość ładowania (tzw. PageSpeed).

Wartościowe linkowanie

Tworzenie linków do strony to od dawna znana i stosowana metoda pozycjonowania. To co odróżnia naszą firmę od wielu innych to własne, dedykowane portale, gdzie umieszczamy wartościowe linki do Twojej strony.

Stały nadzór pozycjonera

Do pozycjonowania Twojej strony przydzielimy indywidualną opiekę specjalisty SEO. Nie martw sie Twoja strona trafi w dobre ręce.

Kontrola stanu strony

W pozycjonowaniu ważne jest trzymanie ręki na pulsie. W naszej firmie sprawdzamy pozycjonowane strony za pomocą narzędzi od Google ale również autorskiego oprogramowania. Regularnie sprawdzamy stan optymalizacji, indeksowania czy linkowania.

pozycjonowanie śląskie

Jak pozycjonujemy strony w śląskim?

Dowiedz się jak pomożemy Twojej stornie dostać się na wyższe pozycje i zdobywać więcej ruchu.


Po pierwsze: optymalizacja!

Każde pozycjonowanie w województwie śląskim zaczynamy od porządnej optymalizacji strony. To pierwszy krok do lepszych pozycji i wg. nas jeden z najważniejszych.
Do wykonania optymalizacji musimy mieć dostęp do panelu administracyjnego Twojej strony, lub do serwera FTP. Specjalista od SEO musi mieć dostępne następujące opcje w panelu:

 • edycja treści i nagłówków,
 • ustawienie meta-tagów,
 • zmiany adresu URL dla poszczególnych podstron,
 • ustawienia domeny strony,
 • opcje SSL,
 • ustawienia wersji PHP - jeżeli strona jest oparta o tą technologię,
 • edycja w bazie danych,
 • zmiana ustawień szablonu.

Przejrzymy każdą podstronę w Twoim serwisie, którą będziemy pozycjonować pod wybrane słowa kluczowe. Po wykonanej optymalizacji otrzymasz pełny raport z przeprowadzonej pracy.

Po drugie: link-building!

Żeby zaistnieć w województwie śląskim Twoja strona będzie musiała mieć zbudowaną sieć linków z wartościowych źródeł. Wiele firm używa automatów aby dodać Twoja stronę do niskiej jakości, często darmowych katalogów.
Nasza firma posiada indywidualne portale, które stanowią bezpieczne i skuteczne źródło linków co gwarantuje:

 • bezpieczne i skuteczne pozycjonowanie,
 • stabilne pozycje,
 • pełną kontrolę nad tym co i gdzie publikujemy,
 • wartościowe linki.

Proces dodawania linków jest ciągły przez cały okres trwania umowy.

Po trzecie: efekty!

Po wykonaniu pełnej optymalizacji oraz ciągłym umieszczaniu linków do Twojej witryny nie pozostaje nic innego jak czekać na efekty!

Pierwsze, widoczne poprawy następują często już w pierwszym miesiącu współpracy.