882 034 057 info@at-rem.pl

Naprawa sklepu Prestashop

Masz problemy ze swoim sklepem internetowym?

Zajmujemy się naprawą sklepów opartych o Prestashop w wersji 1.5,1.6 oraz 1.7. Pomagamy również naszym klientom w konfiguracji sklepu i poszerzaniu funkcjonalności. Naprawiamy sklepy internetowe już od 7 lat, zebrane doświadczenie pozwala nam w szybki i profesjonalny sposób wykonać naprawę, modyfikację lub optymalizację działania sklepu.

Niezawodna i profesjonalna pomoc

Nasza firma oprócz swojej głównej działalności zajmuje się również tworzeniem sklepów opartych o Prestashop. Przez lata zgromadziliśmy doświadczenie w tworzeniu, rozbudowywaniu i naprawianiu sklepów przez co usługi serwisu oferowane przez naszych specjalistów są na najwyższym poziomie.

Jakie usterki Prestashop naprawiamy?

Awarie płatności

Problemy z płatnościami oznaczają spore utrudnienie lub wręcz uniemożliwienie dokończenia zakupów przez klientów. Działające płatności to priorytet dla e-commerce.

Kłopoty z wydajnością

Powoli ładująca się podstrona produktu, kategorii lub ogólna niska wydajność sklepu może skutecznie zniechęcić potencjalnych kupujących do finalizacji transakcji. Zadbamy o to aby Twój sklep ładował się szybciej i działał stabilniej.

Problemy z modułami

Wraz z rozwijającymi się technologiami zdarza się że starsze moduły przestają działać. Masz problem z zakupionym modułem lub potrzebujesz rozszerzyć jego funkcjonalność? Naprawimy lub rozbudujemy funkcjonalność Twojego e-sklepu.

Wszystkie inne błędy

Jakakolwiek usterka procesu zakupowego odbije się na współczynniku konwersji. Zidentyfikujemy i naprawimy wszelkie problemy związane z zakupami w Twoim sklepie.

Naprawa Prestashop

Proces naprawy sklepu internetowego wymagaja wiele doświadczenia i znajomości skomplikowanego drzewa katalogów z plikami źródłowymi. Dlatego usuwanie usterek w Prestashop powinno powierzyć się osobie biegłej w programowaniu. W naszej firmie takimi naprawami zajmuje się właśnie programista.

Diagnoza sklepu

Każde zlecenie zaczynamy od sprawdzenia usterek zgłoszonych przez klienta. Podczas tego procesu zwracamy szczególną uwagę na proces zakupowy, płatności oraz powiązane z nim działania. Każda usterka, tak jak i każdy sklep, różnią się od siebie. Chodzi tutaj nie tylko o wersję Prestahop 1.5, 1.6 oraz najnowsza 1.7 ale również o użyty szablon i moduły. Dlatego czas oraz poziom skomplikowania podobnej usterki mogą się różnić w zależności od tych właśnie czynników. 

Po wstępnej analizie problemu wykonujemy kopie zapasową edytowanych plików źródłowych Prestashop oraz pełny zrzut bazy danych. Jest ot bardzo ważne w przypadku każdej naprawy Prestashop zwłaszcza jeżeli naprawa odbywa się na już działającym sklepie. Kopia zapasowa umożliwia nam przywrócić ostatnio działającą wersję sklepu.

Sam proces naprawy sklepu Prestashop różni się w zależności od konkretnego przypadku. Często jedna usterka może mieć inną przyczynę w zależności od wspomnianych wcześniej czynników. Czasem są to błędy w szablonie, czasem w plikach PHP, a innym razem przyczyną usterki jest błąd JavaScript.

Jak naprawiamy sklepy Prestashop?

 W tym celu korzystamy z narzędzi diagnostycznych, klienta FTP, dostępu do konta hostingowego na którym znajduje się sklep i wielu innych narzędzi. Po diagnozie i wykonaniu kopii zapasowej sklepu, analizujemy możliwe przyczyny i testujemy różne scenariusze wystąpienia błędu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam w szybki sposób zlokalizować miejsce w którym występuje błąd.

Po usunięciu błędów testujemy sklep w celu sprawdzenia czy naprawa się powidła oraz czy na jej skutek nie wyszły na jaw inne usterki, wcześniej niemożliwe do sprawdzenia. Dopiero po tym procesie uznajemy naprawę za zakończoną.

Dlaczego my?

Posiadamy międzynarodowe doświadczenie

Dziesiątki naprawionych sklepów i stron

Znamy Prestahop od podszewki

Znamy się na programowaniu

Lubimy wyzwania

Masz pytania do naszej oferty?

Nie wiesz czy nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania lub masz inne wątpliwości?

Napisz je w formularzu, chętnie na nie odpowiemy.

Potrzebujesz wyceny?

Wycenimy każdą usługę indywidualnie i prześlemy wszelkie dodatkowe informacje.

Wycena w 24h.

Wolisz kontakt tradycyjny?

Zadzwoń do nas 882 034 057 lub napisz na info@at-rem.pl

Formularz kontaktowy

Odpowiemy w ciągu 24h lub szybciej

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi