882 034 057 info@at-rem.pl

Poznaj nas bliżej!

%

Ambicja

%

Pomysły

%

Innowacyjność

%

Pracowitość

At-rem jako marka

Marka At-rem powstała w 2011 roku jako część polinfor sp. z o.o. w odpowiedzi na zapotrzebowania klientów na usługi lokalne dla miast aglomeracji śląskiej

Obecnie

Kontynuujemy naszą pracę i dalej pod przewodnictwem głównej spółki nasza marka dostarcza i wykonuje usługi związane z promocją i marketingiem w Internecie dla mieszkańców woj. śląskiego i nie tylko!

Nasz zespół

Paweł Stebel

SPECJALISTA SEO,  WEB DEVELOPER

Informatyką interesowałem się od zawsze. To zdecydowanie moja pasja, którą udało mi się połączyć z pracą. Ukończyłem technikum o profilu informatycznym, wyniki mojej nauki były więcej niż zadowalające, a egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe nie sprawił mi żadnych problemów.

Na co dzień w mojej pracy korzystam z różnego rodzaju oprogramowania (do programowania, tworzenia i obrabiania grafiki), które można powiedzieć, znam jak własną kieszeń. Pozycjonowaniem zajmuję się od roku 2012, a swoją pierwszą stronę stworzyłem jeszcze przed ukończeniem technikum.

Oprócz pracy mam kilka zainteresowań. Szczególnie lubię grać na gitarze, stanowi to świetną odskocznie od codziennego trybu pracy i obowiązków. Jestem również fanem dobrego, craftowego piwa.